O nas

Firma zajmuje się sprzedażą motocykli od 2003 roku. Jej właścicielem jest Rafał Luberda zawodnik i pasjonat jazdy Trial i Extreme Enduro.

Zająłem się sprzedażą, ponieważ dawniej nigdzie nie mogłem kupić części i akcesorii do Triala w Polsce. Wszystko musiałem sobie sprowadzać z zagranicy. Każdy narzekał że w kraju nie można nic dostać do Triala. Postanowiłem więc otworzyć firmę i sprowadzać motocykle do Triala i Enduro oraz wszystkie części i akcesoria do tych motocykli.

Od 24 lat Rafał Luberda jeździ motocyklami, a od 16 lat zajmuje się tym profesjonalnie, więc ma spore doświadczenie, wie co to znaczy eksploatacja motocykla, dlatego oferuje cały asortyment i serwis po atrakcyjnych cenach.
Firma oferuje serwis na wszystkich eliminacjach Mistrzostw Polski. Oferuje również pokazy jazdy Trial przez najlepszych zawodników Polski, prowadzimy również profesjonalną szkołę jazdy Trial i Extreme Enduro.

Firma jest sponsorem budowy toru treningowego trial i extreme enduro w Nowy Targu,posiada również jedyną halę treningową do trialu.